Author: o***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so beautiful ♥️ 😍 🤩 👌 ❣️
Color: SNatural
Price: 289kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 95 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb2212261808755696 |
Author: o***e
Date:
Review: so beautiful ♥️ 😍 🤩 👌 ❣️
Color: SNatural
Author: s***s
Date:
Review: beautiful
Color: S1/99JB
Author: t***r
Date:
Review: this wig is nothing like whays shown in the picture i want my money back
Color: SNatural
Author: l***9
Date:
Review: beautiful wig but not human hair wig
Color: S1/4
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.